Світ

Нафтогаз відкриє офіс у Німеччині

6 березня, 2018 17:40
Світ/Нафтогаз відкриє офіс у Німеччині
Зберегти
Вигляд
Нафтогаз України відкриє представництво в Мюнхені.

Нафтогаз України відкриє представництво в Мюнхені.

Про це йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, передає «Інтерфакс-Україна».

Представництво представлятиме інтереси Нафтогазу на території Німеччини, а також в Австрії та Швейцарії.

Як зазначено на сайті Нафтогазу, у компанії вже є філії в Єгипті, Туркменістані, а також представництва в Бельгії та Угорщини.

5 березня стало відомо, що Нафтогаз закриє своє представництво в Російській Федерації.

Нафтогаз судиться з Газпромом з 2014 року щодо 2 великих питань — ціни на російський природний газ і транзит газу. 

22 грудня 2017-го Нафтогаз заявив, що виграв арбітраж проти російського Газпрому у справі про постачання газу. Також Нафтогаз домігся зменшення майбутніх обов’язкових річних обсягів у понад 10 разів у відповідності до його фактичних потреб у імпорті газу.

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу до Газпрому за позовом на транзит газу на суму 4,673 мільярда доларів США. Таким чином, за результатами двох арбітражів між компаніями на поставку і транзит газу Газпром повинен доплатити НАК $2,56 мільярди.

Газпром підтвердив зобов'язання виплатити Нафтогазу $2,56 млрд, але заявив, що не погоджується із таким рішенням. 

За рішенням Стокгольма, Україна зобов'язана купувати російський газ за формулою «бери або плати». Однак 1 березня 2018-го Газпром скасував поставки уже оплаченого газу Україні. Через припинення поставок з Росії, Україна 2 березня скоротила споживання газу на 25 млн куб. м або на 14%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Газові мільярди: чи закінчився двобій Нафтогазу та Газпрому.

5 березня Нафтогаз отримав від Газпрому повідомлення про розірвання контрактів

В Україні тимчасово обмежили споживання газу через дисбаланс в 15-20 млн кубів на добу. З метою економії газу школам та ВНЗ рекомендували закритися до 6 березня для економії газу. Проте вранці 6 березня Міненерго заявило про завершення кризової ситуації з газопостачанням.

Більше про:
# Німеччина
Пов`язані новини