Влада Китаю повідомила про ще одну смерть від коронавірусу, який спалахнув у провінції Хубей, внаслідок чого кількість загиблих зросла до 42. А глава КНР Сі Цзіньпін заявив, що країна постала перед «серйозною ситуацією».

Як повідомляє Reuters, для боротьби з епідемією влада Китаю скасувала святкування Китайського нового року в столиці Пекіні, а також оголосила про додаткові обмеження на пересування територією країни. Раніше їх ввели в межах провінції Хубей, де проживає 59 мільйонів населення.

Крім того, глава КНР Сі Цзіньпін провів термінове засідання Політбюро владної Комуністичної партії, за результатами якого оголосив, що в країні склалася «серйозна ситуація» з епідемією коронавірусу.

Раніше повідомлялося, що туристичні компанії і онлайн-агентства Китаю тимчасово припиняють організацію групових турів у зв'язку з спалахом нового коронавірусу 2019-nCoV.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: