Президент України Володимир Зеленський припускає, що після обшуків у журналістів телеканалу «1+1» конфлікт з його власником Ігорем Коломойським може загостритися.

«В мене стільки конфліктів зі всіма, що, знаєте, — плюс один, один плюс один», — сказав Зеленський в інтерв'ю виданню «Інтерфакс-Україна».

«Я люблю, до речі, цей канал, тому що там наш продукт, тому що довгі відносини. Це не стосується ситуації, яка є в СБУ з працівниками Саші Дубінського. Я вважаю, що потрібно розділяти. Ну, буде конфлікт, що я можу зробити», — зазначив президент.

Також він додав, що у справі про прослуховування прем'єр-міністра головним є знайти замовника, а потім вже виконавця, а також тих, хто оприлюднив цю інформацію. 

Нагадаємо, 5 лютого працівники СБУ прийшли з обшуком до одного з офісів телеканалу «1+1» у справі про прослуховування прем'єра Олексія Гончарука. Обшуки було санкціоновано у журналіста каналу Євгена Куксіна, редактора Дениса Данька та колишнього працівника каналу Олександра Низовцева.

В СБУ запевнили, що обшуки не пов’язані з діяльністю самого телеканалу «1+1».

Раніше власник «1+1» олігарх Ігор Коломойський заперечив, що причетний до прослуховування Гончарука.

Після обшуків група «1+1 медіа» попросила Зеленського про захист. Президент заявив, що, наскільки йому відомо, запис наради прем’єра Олексія Гончарука заливали в інтернет з техніки редакції програми «Гроші» телеканалу «1+1».

Увечері 15 січня в мережі опублікували нібито аудіозапис наради у прем’єр-міністра Олексія Гончарука. У нараді, крім Гончарука, нібито брали участь люди з голосами, схожими на заступницю голови Нацбанку Катерину Рожкову та міністерку фінансів Оксану Маркарову.

Згодом з'явилася друга частина запису, на якій крім нібито Гончарука, Рожкової та Маркарової є голоси, схожі на міністра економки Тимофія Милованова та заступника голови НБУ Дмитра Сологуба.

Глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія стверджує, що це була «склейка» фраз різних людей в різний час, яку хтось робив заради сенсації.

Після зливу прем'єр заявив, що команду президента та уряду «не зламати», однак уже 17 січня стало відомо, що він написав заяву про відставку. Того ж дня Володимир Зеленський зустрівся з головою уряду і надав йому «другий шанс».

Також Зеленський поставив правоохоронцям вимогу за два тижні встановити причетних до запису розмов Гончарука з міністрами та представниками НБУ.

Поділитись: