Від початку старту приватизації малих державних та комунальних підприємств та об'єктів держава залучила вже 22,5 мільйони гривень.

Від початку старту приватизації малих державних та комунальних підприємств та об'єктів держава залучила вже 22,5 мільйони гривень.

Про це повідомив очільник Фонду державного майна України Віталій Трубаров у Facebook.

«Вдалий старт малої приватизації. Перші аукціони з продажу державного майна принесли майже 22,5 мільйона гривень», — написав Трубаров.

За словами очільника Фонду держмайна, на останніх торгах з продажу державного майна, кінцева ціна об’єктів підвищувалась у декілька разів.

«Однак це половина шляху. Тепер головне — підписання договору і перерахування переможцями коштів. У разі непідписання договору покупець втратить гарантійний внесок, а це 10 відсотків вартості об’єкту», — додав Трубаров.

Раніше він повідомляв, що від початку малої приватизації у системі «Prozorro.Продажі» виставили на продаж 210 об’єктів загальною вартістю 113 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 20 серпня в Україні відбувся перший продаж об’єкту «малої» приватизації через систему «Prozorro.Продажі». Ним виявився зерноток у Чернівецькій області.

24 липня в системі «Prozorro.Продажі» зареєстрували перші 18 лотів «малої» приватизації.

Напередодні Мінекономрозвитку повідомили про те, що напрацьовують механізм виставлення на продаж у системі «Prozorro.Продажі» пакетів акцій компаній.

Також у Мінекономіки акредитували перші 10 торговельних майданчиків, через які планують приватизовувати малі державні підприємства.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства влітку.

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Поділитись: