УКРАЇНА

В системі Prozorro зареєстрували перші 18 лотів «малої» приватизації

24 липня, 2018 12:26
УКРАЇНА/В системі Prozorro зареєстрували перші 18 лотів «малої» приватизації
Зберегти
Вигляд
Перші 18 державних підприємств, що не мають стратегічного значення для держави, зареєстрували у системі «Prozorro.Продажі», через яку буде здійснюватись їхня приватизація.

Перші 18 державних підприємств, що не мають стратегічного значення для держави, зареєстрували у системі «Prozorro.Продажі», через яку буде здійснюватись їхня приватизація.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

Там зазначають, що приватизація цих об’єктів має відбутись до 29 липня.

«Споконвіку було як: тримали об’єкти, не стратегічні для економіки, аби якось колись щось там прикупити чи продати. Змінюємо це, ламаємо стару систему і максимально все заводимо в ProZorro», — заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідин офісу Prozorro.

Нагадаємо, що напередодні Мінекономрозвитку повідомили про те, що напрацьовують механізм виставлення на продаж у системі «Prozorro.Продажі» пакетів акцій компаній. Нагадаємо, що на думку керівника Фонду держмайна Віталія Трубарова, саме відсутність можливості продажу пакетів акцій через систему «Prozorro.Продажі» заблокувало початок малої приватизації.

Напередодні у Мінекономіки акредитували перші 10 торговельних майданчиків, через які планують приватизовувати малі державні підприємства.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства влітку.

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Пов`язані новини