УКРАЇНА

У Prozorro продали перший лот «малої» приватизації

20 серпня, 2018 10:58
УКРАЇНА/У Prozorro продали перший лот «малої» приватизації
Зберегти
Вигляд
Перший лот так званої малої приватизації продали через систему «Prozorro.Продажі» за 209 643 гривні. Ним виявився зерноток у Чернівецькій області.

Перший лот так званої малої приватизації продали через систему «Prozorro.Продажі» за 209 643 гривні. Ним виявився зерноток у Чернівецькій області.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Як зазначається, вартість приватизації зернотоку перевищила початкову вартість торгів на 2 тисячі гривень.

«Ми йдемо дуже швидкими темпами. Минуло менше місяця з початку заведення перших об’єктів малої приватизації в систему, а оголошено вже більше 200 аукціонів. Лише на серпень призначено близько десятка, авторизовано 30 майданчиків. І перший успішний аукціон доводить, що цікавість до прозорих продажів лотів малої приватизації дуже велика», — повідомив перший заступник міністра економічного розвитку Макс Нефьодов.

У Мінекономіки також додають, що у системі «Prozorro.Продажі» вже зареєстровано близько 800 об’єктів малої приватизації — малих державних та комунальних підприємств або їхніх часток.

Нагадаємо, що 24 липня в системі «Prozorro.Продажі» зареєстрували перші 18 лотів «малої» приватизації.

Напередодні Мінекономрозвитку повідомили про те, що напрацьовують механізм виставлення на продаж у системі «Prozorro.Продажі» пакетів акцій компаній.

Також у Мінекономіки акредитували перші 10 торговельних майданчиків, через які планують приватизовувати малі державні підприємства.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства влітку.

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Пов`язані новини