З часу початку приватизації малих державних та комунальних підприємств, в Україні виставили на продаж 210 об’єктів, сумарна початкова вартість яких складає 113 мільйонів гривень.

З часу початку приватизації малих державних та комунальних підприємств, в Україні виставили на продаж 210 об’єктів, сумарна початкова вартість яких складає 113 мільйонів гривень.

Про це повідомив очільник Фонду державного майна України Віталій Трубаров у Facebook.

«Найбільше об’єктів виставлено у Вінницькій, Полтавській, Львівській областях. Однак, найдорожчі лоти в промисловій Запорізькій області», — зазначив Трубаров.

Він також додав, що від дати оголошення торгів до проведення фактичного продажу минає, як правило, 30-35 днів. Саме стільки часу дається потенційним покупцям на подачу документів, сплату гарантійного внеску, а також ознайомлення з об’єктом, який виставляється на продаж.

Нагадаємо, що 20 серпня в Україні відбувся перший продаж об’єкту «малої» приватизації через систему «Prozorro.Продажі». Ним виявився зерноток у Чернівецькій області.

24 липня в системі «Prozorro.Продажі» зареєстрували перші 18 лотів «малої» приватизації.

Напередодні Мінекономрозвитку повідомили про те, що напрацьовують механізм виставлення на продаж у системі «Prozorro.Продажі» пакетів акцій компаній.

Також у Мінекономіки акредитували перші 10 торговельних майданчиків, через які планують приватизовувати малі державні підприємства.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планують приватизувати малі підприємства влітку.

ProZorro.Продажі планують використовувати для малої приватизації.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Поділитись: