Депутат від БПП Олег Барна прибув до будинку генерального прокурора Юрія Луценка, де учасники «Автомайдану» проводили акцію. Після короткої розмови сталася сутичка і депутату пирснули з газового балончика в очі.

Депутат від БПП Олег Барна прибув до будинку генерального прокурора Юрія Луценка, де учасники «Автомайдану» проводили акцію. Після короткої розмови сталася сутичка і депутату пирснули з газового балончика в очі.

Як повідомили в «Автомайдані», депутат спровокував людей.

Сам Барна повідомив, що прибув до будинку Луценка і закликав учасників акції припинити мітинг, бо є це тиском на родину генпрокурора.

«Коли проходить слідство ви хочете тиснути на правоохоронні органи. Таким чином, ви здійснюєте методи КГБ, коли намагаєтесь тиснути на прокурора через членів родини», — сказав він.

9 грудня учасники «Автомайдану» прибули до будинку генпрокурора, щоб вивісити на флагштоці «картату ковдру Насірова», яка за словами організаторів «є символом корупції». 

Акцію влаштували на знак протесту проти дій Генпрокуратури щодо НАБУ, а самі організатори заявили, що «Генпрокуратура здала агентів Бюро під прикриттям, врятувавши таким чином Топ-корупціонерів».

Сам Луценко заявив, що ковдра йому не потрібна, оскільки він працює чесно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За що затримали агента НАБУ під прикриттям.

29 листопада в Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ Титункова під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Чиновниця Держміграційної служби заперечує вимагання хабара в агента НАБУ

Керівники правоохоронних органів по-різному трактують цей інцидент: у Бюро заявляють про зрив важливої антикорупційної операції, а в Генпрокуратурі вважають неприпустимим те, що детективи сплановано провокували чиновницю ДМС на отримання хабара. 

Луценко повідомив, що генпрокуратура прослуховувала агента НАБУ. Пізніше генпрокурор заявив, що агентів Національного антикорупційного бюро під прикриттям набрали на роботу з порушенням закону. НАБУ вважає заяви Луценка «наступом на незалежність органу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами?

Президент Порошенко назвав конфлікт навколо НАБУ «латиноамериканським карнавалом».

4 грудня двох агентів НАБУ викликали на допит до прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГПУ порушила закон при оприлюдненні даних агентів НАБУ — Transparency International Ukraine

«Порятунок рядового Ситника»: як міжнародні партнери України відстояли директора НАБУ.

Поділитись: