Кримський політв’язень Кремля Володимир Балух оголосив сухе голодування. Водночас адвокатка Ольга Дінзе уточнила, що Балух посилив голодування, відмовившись від сухарів.

Кримський політв’язень Кремля Володимир Балух оголосив сухе голодування. Водночас адвокатка Ольга Дінзе уточнила, що Балух посилив голодування, відмовившись від сухарів.

Як повідомив кримському виданню «15 минут» громадський захисник українця архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, Балух оголосив нібито сухе голодування.

«Спілкувався з Балухом. Володимир повідомив, що керівництво Сімферопольського СІЗО вирішило виселити його з одиночної камери та перевести в загальну, адже вони вважають, що Володимир припинив голодування. Балух офіційно заявляє, що переходить на сухе голодування», — заявив архієпископ.

Речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца заявила, що життя Володимира Балуха під загрозою. Міністерство вимагає від Росії надати доступ до нього українським лікарям.

Згодом адвокатка Ольга Дінзе уточнила, що Балух не переходив на сухе голодування — він посилив його, відмовившись від сухарів.

Зазначимо, що Володимир Балух голодує станом на 22 червня вже 96 днів.

Раніше Балух розповів про знущання з боку начальника ізолятора в Криму.

15 червня так званий «суд» в анексованому Криму продовжив незаконне тримання під вартою українському активісту, політв’язню Володимиру Балуху. 

На судовому засіданні в анексованому Криму українському політв’язню Володимиру Балуху стало зле

Володимир Балух оголосив голодування 19 березня на знак протесту проти сфабрикованої щодо нього справи.

Так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні 2018 року. Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Адміністрація СІЗО в анексованому Сімферополі не документує перебіг голодування незаконно засудженого окупаційною владою українського активіста Володимира Балуха.

8 червня родичі українських політв’язнів Кремля уперше зустрілися з президентом Петром Порошенком. Цієї зустрічі, на якій була, зокрема, сестра Олега Сенцова, родичі домагалися кілька років. 

Президенту передали листа від кримського політв’язня Володимира Балуха, який на той момент голодував вже 82-й день. Володимир Балух просив посприяти створенню координаційної громадської ради, яка б регулювала процес звільнення українських політв’язнів у Росії та в Криму, а також заручників на Донбасі.

Російський омбудсмен розповіла про умови утримання українського політв'язня Балуха.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: спецефір Громадського про долю політв'язнів 

Зазначимо, в Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

ДИВІТЬСЯ: Вiн живе пiд українським прапором у Криму. Iсторiя Володимира Балуха.

Поділитись: