TripAdvisor запровадив тимчасову заборону на публікацію відгуків про собор у Солсбері.

Американський веб-сайт, що дозволяє користувачам спланувати майбутню подорож TripAdvisor запровадив тимчасову заборону на публікацію відгуків про собор у британському Солсбері. 

Про це ідеться у повідомленні TripAdvisor. 

«Через нещодавню подію, яка привернула увагу ЗМІ та викликала наплив відгуків, які не описують власний досвід, ми тимчасово призупинили публікацію нових відгуків для цієї сторінки». 

Цікавість до Солсбері з боку користувачів імовірно виникла після інтерв'ю росіян Олександра Петрова і Руслана Боширова, обвинувачених Британією в отруєнні екс-розвідника Скрипаля та його доньки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми їхали в Солсбері подивитись собор»: про що розповіли підозрювані в отруєнні Скрипалів

Петро і Боширов, зокрема, заявили, що приїхали до Солсбері як туристи, аби подивитись на123-метровому шпилю та годиннику собор. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солсбері: альтернативний путівник для туриста

Нагадаємо, британське слідство вважає, що отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля не могло бути здійснене без схвалення Кремля.

У березні 2018 року 66-річний громадянин Росії, колишній розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні з важким отруєнням. З ним була його донька Юлія. 

Сергій Скрипаль — полковник російської військової розвідки у відставці. У 2006 він був засуджений до 13 років в’язниці за звинуваченням у шпигунстві на користь Британії. Росія заявляла, що він передавав Лондону інформацію про російських секретних агентів в Європі. У 2010 у складі групи з чотирьох ув’язнених Скрипаля обміняли на звинувачених США у шпигунстві 10 осіб. Згодом Скрипаль переїхав жити у Британію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка вважає Росію причетною до отруєння екс-розвідника Скрипаля: що відомо

Прем'єрка Британії Тереза Мей заявляла, що Росія ймовірно причетна до отруєння Скрипаля, а злочин учинили за допомогою бойової нервово-паралітичної речовини класу «Новачок», розробленої в РФ.

Міжнародні експерти Організації із заборони хімічної зброї підтвердили висновки Британії про те, що Скрипаля та його доньку отруїли нервово-паралітичною речовиною.

Після отруєння Британія видворила російських дипломатів. Також Британія заявила про замороження російських активів у країні. Повідомлялося, що санкції можуть зачепити найближче оточення Путіна

Згодом Україна, США та країни ЄС оголосили, що висилають російських дипломатів через отруєння Скрипаля в Британії. 27 березня генсек НАТО оголосив про видворення 7 російських співробітників.

МЗС Росії заявило про вислання 23 британських дипломатів «у відповідь на дії Британії». Також російське МЗС заявило про закриття Британської ради.

Президент України Петро Порошенко закликав світ реагувати на політв’язнів Кремля як на отруєння Скрипаля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Усе вказує на Росію» — британський журналіст про отруєння екс-розвідника Скрипаля

22 серпня 2018 року санкції США проти Росії за отруєння Скрипалів набули чинності. 

Росія назвала безпідставними звинувачення Сполучених Штатів у причетності до отруєння колишнього російського розвідника та його доньки. Через нові санкції США російський рубль уперше з 2016 року впав до 66 за долар.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile