УКРАЇНА

У Криму перенесли засідання про умовно-дострокове звільнення політв’язня Балуха

25 червня, 2018 13:37
УКРАЇНА/У Криму перенесли засідання про умовно-дострокове звільнення політв’язня Балуха
Зберегти
Вигляд
Підконтрольний окупаційній владі Залізничний районний суд Сімферополя відклав розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення українського активіста, політв’язня Володимира Балуха, який голодує в СІЗО вже 99 днів.

Підконтрольний окупаційній владі Залізничний районний суд Сімферополя відклав розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення українського активіста, політв’язня Володимира Балуха, який голодує в СІЗО вже 99 днів.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Зазначається, що Залізничний суд переніс на 5 липня розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення Балуха за першою кримінальною справою, бо не знав про другу кримінальну справу, закріплену за «Роздольненським райсудом.»

За словами адвоката Ольги Дінзе, якщо до 5 липня Роздольненський суд винесе вирок Балуху у справі про «дезорганізацію ізолятора тимчасового утримання», то «Залізничний суд» може відмовити у розгляді клопотання про умовно-дострокове звільнення через те, що політв'язень буде перебувати на етапі у місце відбування покарання.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко подякував Балуху за написаний йому лист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Волів би вберегти Україну від дзеркальної відповіді агресору» — політв’язень Балух написав листа президенту

Підконтрольний Росії суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні 2018 року. Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Володимир Балух оголосив голодування 19 березня на знак протесту проти сфабрикованої щодо нього справи.

За час голодування він втратив 30 кілограмів ваги.

Адміністрація СІЗО в анексованому Сімферополі не документує перебіг голодування незаконно засудженого окупаційною владою українського активіста Володимира Балуха.

15 червня так званий «суд» в анексованому Криму продовжив незаконне тримання під вартою політв’язню Володимиру Балуху. 

На судовому засіданні в анексованому Криму українському політв’язню Володимиру Балуху стало зле

8 червня родичі українських політв’язнів Кремля уперше зустрілися з президентом Петром Порошенком. Цієї зустрічі, на якій була, зокрема, сестра Олега Сенцова, родичі домагалися кілька років. 

Президенту передали листа від кримського політв’язня Володимира Балуха, який на той момент голодував вже 82-й день. Володимир Балух просив посприяти створенню координаційної громадської ради, яка б регулювала процес звільнення українських політв’язнів у Росії та в Криму, а також заручників на Донбасі.

Російський омбудсмен розповіла про умови утримання українського політв'язня Балуха.

Зазначимо, в Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини