Кирило Вишинський під час засідання Подільського райсуду Києва, 19 липня 2019 року. Вишинському інкримінують державну зраду і підривну інформаційну діяльність проти України
Фото:

Гонтар Володимир/УНІАН

Розгляд апеляції у справі головреда «РИА Новости-Украина» Вишинського, якого підозрюють у держзраді, перенесли через хворобу судді.

Про це повідомила кореспондентка Громадського.

Розгляд апеляції на рішення про продовження тримання Вишинського під вартою до 19 вересня мав розпочатися об 11:00 в Апеляційному суді Києва. Сьогодні усі адвокати Вишинського були готові брати участь у судовому засіданні та прибули до суду. Однак через хворобу одного із суддів засідання перенесли. Дату наступного засідання мають повідомити на сайті суду.

Андрій Доманський — адвокат Кирила Вишинського — сказав, що «від хвороби ніхто не застрахований», тому з розумінням ставиться до перенесення судового засідання.

Нагадаємо, розгляд апеляції переноситься вдруге. Минулого разу причиною стало те, що не усі адвокати Вишинського з'явилися на судове засідання.

Як повідомлялося, 19 липня суд продовжив на два місяці запобіжний захід Вишинського, обвинуваченого українськими правоохоронцями в державній зраді. Тримання під вартою продовжили до 19 вересня без визначення розміру застави.

Нагадаємо:

Поділитись: