Від початку старту приватизації малих державних та комунальних підприємств через систему «Prozorro.Продажі», держава залучила 85,6 мільйонів гривень. В середньому, вартість лотів у ході аукціонів зростає у два рази.

Від початку старту приватизації малих державних та комунальних підприємств через систему «Prozorro.Продажі», держава залучила 85,6 мільйонів гривень. В середньому, вартість лотів у ході аукціонів зростає у два рази.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Загалом, за три тижні від старту приватизації, відбулось 74 успішних аукціони. За кожен лот змагалися в середньому по три учасника.

«Станом на 10 вересня до реєстру з малої приватизації додані 954 об’єкти. А найближчим часом мають відбутись 417 аукціонів, загальна вартість котрих складає 328,1 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 20 серпня в Україні відбувся перший продаж об’єкту «малої» приватизації через систему «Prozorro.Продажі». Ним виявився зерноток у Чернівецькій області.

24 липня в системі «Prozorro.Продажі» зареєстрували перші 18 лотів «малої» приватизації.

Напередодні Мінекономрозвитку повідомили про те, що напрацьовують механізм виставлення на продаж у системі «Prozorro.Продажі» пакетів акцій компаній.

Також у Мінекономіки акредитували перші 10 торговельних майданчиків, через які планують приватизовувати малі державні підприємства.

Нагадаємо, що перелік підприємств малої приватизації у Фонді держмайна затвердили наприкінці березня 2018 року. Так, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. В уряді планували приватизувати малі підприємства влітку, проте процес затягнувся до осені.

Для проведення малої приватизації використовують систему ProZorro.Продажі.

Нагадаємо, що 10 травня Кабінет міністрів затвердив перелік об’єктів «великої приватизації». Зокрема, до нього увійшли Центренерго, Одеський припортовий завод, Сумихімпром (приватизація яких завершиться за правилами попереднього закону про приватизацію), Об'єднану гірничо-хімічну компанію, Завод Електроважмаш, Аграрний фонд, Державну продовольчу зернову корпорацію України та інші державні підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше повідомлялось, що у Фонді держмайна виключили низку великих підприємств з переліку на приватизацію у 2018 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile