Війна

У Держрезерві заявили, що готові забезпечувати потреби країни на час воєнного стану та посилили охорону складів

Держрезерв
Війна/У Держрезерві заявили, що готові забезпечувати потреби країни на час воєнного стану та посилили охорону складів
Зберегти
Вигляд
У Державному агентстві резерву України повідомили, що готові забезпечити можливі потреби українців у продуктах першої необхідності у разі ухвалення урядом відповідної постанови. Крім цього, там посилили охорону на підприємствах резерву, що знаходяться в областях, де оголошено воєнний стан.

«Метою створення Держрезерву є забезпечення потреб країни в особливий період, у тому числі й під час введення воєнного стану в країні в цілому чи в окремих її регіонах. Об’єми запасів та перелік номенклатурних позицій достатні. Якщо Кабінет міністрів прийме відповідне рішення, Держрезерв виконає свою основну функцію», — повідомив голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

Зазначимо, що призначення Держрезерву полягає у забезпеченні потреб українців, зокрема у харчових продуктах, пальному та інших товарах першої необхідності. Для початку діяльності із забезпечення цих товарів уряд має ухвалити відповідне рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Передвиборча агресія: чому Порошенко готує країну до війни

Верховна Рада запровадила воєнний стан у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські кораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР).

Українські правоохоронці оголосили підозру прикордонникам ФСБ Росії та російським військовим, які брали участь у нападі і захопленні українських моряків у Керченській протоці. 

Пов`язані новини