У так званій «ДНР» до «виборів» ватажка не допустили колишнього «народного губернатора» Донеччини Павла Губарєва. Раніше у «ДНР» не пропустили екс-ватажка батальйону «Восток» Олександра Ходаковського.

У так званій «ДНР» до «виборів» ватажка не допустили колишнього «народного губернатора» Донеччини Павла Губарєва. Раніше у «ДНР» не пропустили екс-ватажка батальйону «Восток» Олександра Ходаковського.

Про це повідомляють інформресурси бойовиків.

У так званому «Центрвиборчкомі «ДНР» заявили, що більше половини з 15 тисяч підписів, які зібрав Губарєв, містять порушення.

«Таким чином, мінімальна кількість підписів, необхідних для отримання посвідчення кандидата на пост глави «ДНР», не зібрана», — заявили в «ЦВК».

Крім того, ще 21 вересня Ходаковського не пропустили з Росії на окуповану частину Донеччини.

«Російські прикордонники в невигадливій, але коректній формі пояснили мені, що вони мене не випустять, і що мені потрібно повертатися назад в РФ. Причини названі не були, але вони і так зрозумілі», — сказав Ходаковський, додавши, що, таким чином, він не зможе взяти участі у «виборах».

У підсумку на «вибори» ватажка «ДНР» окрім чинного «глави республіки» Дениса Пушиліна допустили Романа Євстифєєва, Володимира Медведєва, Романа Храменкова та Олену Шишкіну.

Раніше колишні ватажки бойовиків Губарєв і Ходаковський оголосили про намір брати участь у «виборах» ватажка бойовиків.

Після вбивства Захарченка у так званій ДНР» призначили вибори «глави республіки» на 11 листопада 2018 року вибори. Тимчасовим виконувачем обов’язків ватажка «республіки» обрали Дениса Пушиліна. Він є представником так званої «ДНР» у контактній групі в Мінську та одночасно головою так званої «Народної ради ДНР».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про тимчасового керівника так званої «ДНР» Пушиліна

Також бойовики обрали нових «міністрів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нове керівництво «ДНР»: що відомо про міністрів самоназваної «республіки»​

Нагадаємо, в ЕС заявили, що проведення «виборів» у «ДНР» і «ЛНР» є порушенням Мінських угод.

Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів посилити санкції проти Росії через призначення виборів бойовиками.

Водночас Росія наполягає на виборах у «ДНР/ЛНР», аби «навести там порядок».

31 серпня унаслідок вибуху в ресторані «Сепар» загинув ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко. Цю інформацію Громадському підтвердили у його прес-службі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про загиблого ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка

Унаслідок замаху на ватажка бойовиків так званої «ДНР» Олександра Захарченка 12 людей отримали травми та загинув охоронець Захарченка.

У Донецьку через загибель Захарченка закрили виїзд з міста.  Крім того, так звана влада «ДНР» закрила всі блокпости, зокрема пункти пропуску на російському кордоні і на адмінкордоні з «ЛНР». Також у «республіці» оголосили жалобу та скасували заняття в школах.

Федеральне російське агентство «Интерфакс» з посиланням на джерела серед силовиків «ДНР» повідомило, що в Донецьку затримали підозрюваних в замаху на Захарченка — це нібито «українські диверсанти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «ДНР» після Захарченка: як живуть і що говорять жителі окупованих територій

Речниця СБУ Олена Гітлянська в коментарі Громадському не підтвердила інформацію про затримання нібито «українських диверсантів». СБУ розглядає дві версії вбивства ватажка «ДНР» Захарченка

Міністерство закордонних справ Росії заявило, що за вибухом та вбивством Захарченка нібито стоїть «київський режим». Росія  вважає це терактом. Президент РФ Путін назвав вбивство Захарченка дестабілізацією і звернувся до жителів Донбасу. 

Російське видання «Комерсант» повідомило, що бойовики шукають пособників вбивства екс-ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка серед його оточення.

В офісі українського омбудсмена повідомили, що в Донецьку вибили зізнання з 4 затриманих за вбивство Захарченка.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile