У Сполучених Штатах федеральний суддя надав імунітет від судового переслідування п'яти свідкам у справі колишнього керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта.

У Сполучених Штатах федеральний суддя надав імунітет від судового переслідування п'яти свідкам у справі колишнього керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що суддя Томас Елліс заявив про намір оприлюднити імена цих свідків у найближчий час.

Крім того, суддя зобов’язав Офіс спеціального прокурора Роберта Мюллера, який розслідує можливу змову представників штабу Трампа з Росією, надати адвокатам Манафорта свій список з іменами 30 свідків.

Захист Манафорта також просив перенести судовий розгляд на декілька місяців, проте суддя призначив наступне засідання на 31 липня.

Нагадаємо, 30 жовтня 2017 року Полу Манафорту і його бізнес-партнеру Ріку Гейтсу висунули звинувачення за 12 пунктами, у тому числі у відмиванні грошей і таємній змові. Пізніше їх взяли під домашній арешт.

15 червня суд у Вашингтоні ухвалив рішення про взяття під варту екс-радника передвиборної кампанії Дональда Трампа Пола Манфорта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Арешт Манафорта у США: що нового відомо про справу?

Повідомлялося, що Манафорт перебуває під вартою у камері для «важливих в'язнів».

На початку червня 2018 спецпрокурор США Мюллер звинуватив Манафорта у спробах тиску на свідків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Манафорт здійснив з десяток поїздок до України після Майдану» — інтерв'ю Громадського з американським публіцистом Франком Фоером. 

Екс-політтехнологу Манафорту загрожує 305 років ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Манафорт: 10 нових фактів про головного політтехнолога Януковича

Усього, згідно з документами, Манафорт отримав понад 12 мільйонів доларів від Партії регіонів з 2007 по 2009 роки. Також повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Російське розслідування» в США: арешт Манафорта й брехня ФБРівцям

1 березня Манафорт заявив, що не визнає провини у справі втручання РФ у вибори США. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Криваві гроші»: що відомо про ймовірну причетність Манафорта до розстрілів на Майдані.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile