У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомили, що кожні 2 дні робитимуть огляд торговельних мереж на наявність там значущих продовольчих товарів, а також стежитиме за цінами на них.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки Тарас Висоцький.

«Кожні два дні Мінекономіки робить зріз по торговельних мережах та опитує рітейлерів на предмет наявності продуктів харчування та товарів першої необхідності. Для нас є пріоритетом забезпечити комфортний перебіг карантину для українців та гарантувати продовольчу безпеку», — повідомив він.

За словами урядовця, ухвалений 17 березня закон про коронавірус зобов'язує Мінекономіки здійснювати контроль за цінами на значущими продовольчими товарами та товарами медичного призначення, зокрема на хліб, крупи, сало, ковбасу, сир, олію, цукор, сіль тощо.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня. Також в країні обмежили масові зібрання понад 200 людей.

З 16 березня Україна на два тижні закриває кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закриє пасажирське авіасполучення. Також у Києві закриють усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Поділитись: