Президент Володимир Зеленський врахував вимоги учасників акцій «проти капітуляції» на переговорах у «нормандському форматі», вважає депутатка «Європейської солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Про це вона заявила в інтерв’ю hromadske.

«Попри те, що президент Зеленський вперто ігнорував протести, які були, він все ж врахував ці настрої активної частини громадськості у своїх підходах до перемовин у «нормандському форматі», — сказала очільниця комітету Ради з питань інтеграції України до ЄС.

Вона вважає, що «найбільші страхи» щодо перемовин у Парижі не справдилися, зокрема через те, що Зеленський почув вимоги протестувальників.

«Може і через те, що президент Зеленський почав проходити цю трансформацію в перетворення на українського президента», — додала Климпуш-Цинцадзе.

Вона наголосила, що її тішить той факт, що Зеленський на прес-конференції чітко окреслив «червоні лінії», які він не перейде — зокрема щодо неможливості федералізації та впливу третіх сторін на зовнішню політику України.

Проводити акції далі депутатка поки не бачить сенсу.

«Виходити на вулицю заради того, щоби виходити на вулицю — ніхто такого не робив і не збирається робити. У переддень «нормандському саміту», я вважаю, що президент Зеленський отримав величезний шанс спертися на тих людей, яким не байдужа доля України», — зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Повне інтерв'ю з Іванною Климпуш-Цинцадзе читайте найближчим часом.

Раніше учасники акції на Банковій сказали, що президент Зеленський «не перетнув червоні лінії».

Нагадаємо, сам Зеленський після переговорів на саміті «нормандської четвірки» заявив, що акції протесту «проти капітуляції» зіграли на користь Путіна.

Поділитись: