УКРАЇНА

НАБУ передало Генпрокуратурі 90 справ — Луценко

17 січня, 2018 19:02
УКРАЇНА/НАБУ передало Генпрокуратурі 90 справ — Луценко
Зберегти
Вигляд
Національне антикорупційне бюро передало Генеральній прокуратурі 90 справ, 40% з яких — за матеріалами інших правоохоронних органів, зокрема ГПУ.

Національне антикорупційне бюро передало Генеральній прокуратурі 90 справ, 40% з яких — за матеріалами інших правоохоронних органів, зокрема ГПУ.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання парламентського комітету з питань нацбезпеки на оборони 17 січня.

Він також наголосив на тому, що між Бюро та Генпрокуратурою «не може бути війни»:

«Немає жодної війни між ГПУ та НАБУ. Я підтримував закон про НАБУ, я підтримую їх діяльність, спільні операції. Перед Новим роком у мене була добра зустріч з головою НАБУ. Ми домовились, що не може бути ніякої війни».

ДИВІТЬСЯ: Генпрокурор Луценко звітує про «гроші Януковича» на комітеті Ради

Генпрокурор Юрій Луценко прийшов на засідання комітету Верховної Ради з нацбезпеки та оборони, аби відзвітувати щодо спецконфіскації коштів екс-президента Віктора Януковича. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 500 слів про «гроші Януковича»

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що генпрокуратура прослуховувала агента НАБУ. Директор НАБУ Артем Ситник після зустрічі з Луценком заявив, що нікого з НАБУ не затримають після операції в Міграційній службі. Водночас повідомлялося, що із сімома співробітниками НАБУ немає зв’язку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами

Президент Порошенко назвав конфлікт навколо НАБУ «латиноамериканським карнавалом».

Луценко пізніше також заявив, що агентів Національного антикорупційного бюро під прикриттям набрали на роботу з порушенням закону. НАБУ вважає заяви Луценка «наступом на незалежність органу».

4 грудня двох агентів НАБУ викликали на допит до прокуратури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГПУ порушила закон при оприлюдненні даних агентів НАБУ — Transparency International Ukraine

«Порятунок рядового Ситника»: як міжнародні партнери України відстояли директора НАБУ

Пов`язані новини