Полонений Росією моряк Сергій Чуліба попросив свого адвоката дізнатися про долю собаки, який був на катері під час захоплення. Про це повідомив сам адвокат Геннадій Федоров після участі в слідчих діях Федеральної служби безпеки.

«Просив мене дізнатися про долю собаки, який перебував на катері в момент його захоплення, і переживав за те, що без належного технічного догляду за буксиром «Яни-Капу» цей катер може стати непридатним», — написав адвокат.

Сергій Чуліба був механіком рейдового буксиру «Яни-Капу». Він також заявив, що вважає себе військовополоненим і відмовився давати свідчення.

Адвокат передав слова вдячності родичам, друзям та волонтерам від моряка.

«Чулібі дуже важливо усвідомлювати, що в цей важкий для військовополонених час, моряків не забули, що їх пам'ятають і надають їм моральну і матеріальну підтримку», — написав Федоров.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Хотів дочекатися кінця війни і тоді піти на пенсію»: історія полоненого моряка буксира «Яни Капу»

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Керченські бранці: що відомо про українських моряків, яких захопили російські військові

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Через агресію Росії в морі в Україні запровадили воєнний стан у 10 областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як в Україні впроваджують воєнний стан 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

У межах воєнного стану Державна прикордонна служба посилила вимоги до в'їзду росіян в Україну. Зокрема, заявила, що не пропускатиме чоловіків 16-60 років. Пізніше прикордонники пояснили, за яких умов росіян можуть пускати в Україну.

Поділитись: