Російське командування розпорядилося розташувати ще один, четвертий, зенітно-ракетний дивізіон С-400 на території анексованого Криму. Про це заявив представник Південного військового округу РФ Вадим Астафьєв.

Представник Південного військового округу РФ Вадим Астафьєв заявив журналістам, що Російське командування розпорядилося розташувати ще один, четвертий, зенітно-ракетний дивізіон С-400 на території окупованого Криму.

«Найближчим часом нова зенітна ракетна система заступить на бойове чергування для захисту повітряного простору РФ», — заявив Арефьєв.

Як повідомляється, досі в анексованому Криму знаходились три російські системи ПВО С-400.

Раніше Генеральний штаб Збройних сил України попросив українців не публікувати у соцмережах фотографії чи відео, на яких видно місцезнаходження військової техніки чи режимні об’єкти Міністерства оборони. Таке прохання Генштаб

оприлюднив після захоплення російськими суднами українських катерів у Керченській протоці та оголошення Україною воєнного стану.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його.

Згодом російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. За останніми даними, шестеро українських моряків дістали поранення. ФСБ Росії підтвердила обстріл і затримання українських кораблів у Керченській протоці. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ РФ захопила військові катери України у Керченській протоці (ОНЛАЙН)

Зі свого боку Росія заявила, що українські кораблі нібито порушили територіальні води Росії і увійшли в закриту акваторію. Крім того, Україна нібито не подала заявку на проходження Керченської протоки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала і захопила українські кораблі у Керченській протоці: що відбулося

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Росія захопила українські ораблі у Керченській протоці (СПЕЦЕФІР).

Українські правоохоронці оголосили підозру прикордонникам ФСБ Росії та російським військовим, які брали участь у нападі і захопленні українських моряків у Керченській протоці.

26 листопада Верховна Рада підтримала запровадження воєнного стану у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Що передбачає воєнний стан: Заборона виборів і контроль над ЗМІ. Негайної мобілізації не буде

Поділитись: