У місті Лос-Анджелес американського штату Каліфорнія зафіксували четвертий у США випадок зараження коронавірусом. Пізніше про ще один випадок повідомив Центр із питань контролю та запобігання захворювань США.

В Управлінні охорони здоров'я Лос-Анджелеса повідомили, що загрози здоров’ю населення міста наразі немає, але закликали «ретельно дотримуватися правил гігієни».

«Ситуація розвивається стрімко, і ми повідомлятимемо про інформацію, щойно буде можливість», — зазначено в повідомленні управління. Там також додали, що нині працюють разом із відомствами всіх рівнів для запобігання новим випадкам зараження.

Як повідомляє CNN, п'ятий випадок зараження коронавірусом зафіксували в штаті Аризона.

Нагадаємо, що попередні три випадки зараження коронавірусом у США зафіксовано також у штаті Каліфорнія, а також у штаті Вашингтон та Іллінойсі. Усі хворі нещодавно повернулися з китайського міста Ухань, де й було вперше зафіксовано вірус.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: