Департамент охорони здоров'я міста Торонто підтвердив перший випадок зараження коронавірусом із Китаю на території Канади.

Як повідомляє канадський телеканал CBC, йдеться про чоловіка віком за 50 років, який 22 січня повернувся з китайського міста Ухань, де й спалахнула епідемія нового коронавірусу.

Точно назвати збудник хвороби вдалося лише 25 січня після одержання результатів аналізів. Нині стан чоловіка стабільний, повідомили медики.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: