Станом на 28 січня Bitcoin подорожчав до 9,176 долара, що стало найвищою позначкою з початку листопада 2019 року.

Про це пише Bloomberg з посиланням на дані CoinDesk.

Зазначається, що індикатор GTI Vera Band показує висхідний тренд криптовалюти. На тлі падіння світових фондових ринків через побоювання про коронавірус в Китаї Bitcoin виграє як безпечний інструмент.

«Якщо фондовий ринок продовжить падати, Bitcoin стане головним бенефіціаром», — вважає аналітик Bloomberg Intelligence Майк Макглоун.

Як повідомлялося, спалах коронавірусу в Китаї спричинив падіння світових цін на нафту: це падіння відбувається вже 6 днів поспіль.

Ринки реагують на новини про спалах падінням, адже через вірус уряд Китаю може запровадити жорсткі обмеження, окрема на пересування своїх громадян. Це викличе падіння попиту на нафту та нафтопродукти, і, відповідно, падіння ціни на них.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: