Так званий «прокурор» у справі проти кримського активіста Володимира Балуха просить «суд» винести вирок у вигляді 4 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Так званий «прокурор» у другій справі проти кримського активіста Володимира Балуха просить «суд» винести вирок у вигляді 4 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Якщо «суд» задовольнить клопотання — до попереднього терміну ув'язнення українського політв'язня додадуть ще 4 роки і Балух сидітиме загалом 6 років та повинен буде сплатити штраф у 10 тисяч рублів. 

Про це повідомляє кореспондент Громадського з Криму.

Зазначимо, що Володимир Балух голодує понад 100 днів.

«Прокурор» під час сьогоднішнього засідання підконтрольного Кремлю «Раздольненського районного суду» Криму заявив, що провина Балуха у нібито «дезорганізації роботи Роздольненського ізолятору тимчасового тримання» доведена.

Цей судовий процес – вже другий. Цього разу Балуха звинувачують у нібито побитті начальника ізолятора тимчасового тримання в селищі Роздольне Валерія Ткаченка. Балух заявляє, що це Ткаченко напав на нього.

Нагадаємо, у серпні 2017 року кримський «суд» засудив Володимира Балуха до 3 років 7 місяців позбавлення волі та штрафу 10 тисяч рублів, визнавши винним у нібито «зберіганні боєприпасів».

25 червня адвокат Балуха повідомив, що стан політв'язня погіршився.

Підконтрольний окупаційній владі Залізничний районний суд Сімферополя відклав розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення українського активіста, політв’язня Балуха.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Волів би вберегти Україну від дзеркальної відповіді агресору» — політв’язень Балух написав листа президенту

Президент України Петро Порошенко подякував Балуху за написаний йому лист.

Підконтрольний Росії суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні 2018 року. Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом.

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Володимир Балух оголосив голодування 19 березня на знак протесту проти сфабрикованої щодо нього справи.

За час голодування він втратив 30 кілограмів ваги.

Адміністрація СІЗО в анексованому Сімферополі не документує перебіг голодування незаконно засудженого окупаційною владою українського активіста Володимира Балуха.

15 червня так званий «суд» в анексованому Криму продовжив незаконне тримання під вартою політв’язню Володимиру Балуху. 

На судовому засіданні в анексованому Криму українському політв’язню Володимиру Балуху стало зле

8 червня родичі українських політв’язнів Кремля уперше зустрілися з президентом Петром Порошенком. Цієї зустрічі, на якій була, зокрема, сестра Олега Сенцова, родичі домагалися кілька років. 

Президенту передали листа від кримського політв’язня Володимира Балуха, який на той момент голодував вже 82-й день. Володимир Балух просив посприяти створенню координаційної громадської ради, яка б регулювала процес звільнення українських політв’язнів у Росії та в Криму, а також заручників на Донбасі.

Російський омбудсмен розповіла про умови утримання українського політв'язня Балуха.

Зазначимо, в Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Поділитись: