PC гравці з Китаю можуть безкоштовно отримати хентай-гру Mirror в Steam. Автор запропонував такі заходи, щоб допомогти зупинити поширення коронавірусу в країні.

Як пишуть у PCGamesN, гравці у Китаї можуть зайти на сайт з грою, прив’язати свої телефонні номери, щоб підтвердити їх місцеперебування, та отримати безкоштовну копію.

«Щоб уникнути зараження 2019 nCoV, краще залишатися вдома. Тому ми вирішили роздати 45 000 копій iгор щоб у вас була компанія. Будь ласка, прийміть наш подарунок і будьте сильними», — пишуть розробники.

Mirror запустили у 2018 році, вона отримала другий найкращий титул року за відгуками Steam.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: