У Німеччині виявили перший підтверджений випадок зараження китайським коронавірусом.

Про це повідомляє Reuters.

Департамент охорони здоров’я Баварії повідомив, що людина, в якої виявили інфекцію, перебуває у місті Штарнберг, що поблизу Мюнхена. Чиновники кажуть, що пацієнт ізольований та перебуває під медичним наглядом. Його стан – задовільний.

Даних про вік та національність людини у департаменті не розголошують. Людей, які контактували з хворим, попередили про можливі симптоми та нагадали про заходи з гігієни. 

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: