У Монголії закрили усі пункти перетину кордону з Китаєм, а у Киргизстані закрили наземний кордон із Китаєм, щоб завадити розповсюдженню коронавірусу.

Як передає Time, 27 січня Кабмін Монголії також призупинив заняття в університетах, школах і дитячих садках до 2 березня, щоб завадити розповсюдженню вірусу.

Наразі в країні не зафіксували жодного випадку захворювання коронавірусом.

Як передає редакція «Радіо Свобода» в Киргизстані, прем’єр-міністр Мухаммедкали Абилгазієв заявив, що наземний кордон з Китаєм для людей та продуктів закрили ще 23 січня, але повідомили про це тільки зараз.

Він додав, що з 22 січня на всіх пунктах пропуску через кордон людей, які прибувають у Киргизстан із Китаю перевіряють тепловізорами, щоб виявити тих, у кого висока температура. 24 січня також заборонили ввозити в Киргизстан м’ясо з Китаю.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: