За даними Національної комісії з питань охорони здоров'я Китаю, від нового коронавірусу у країні померло вже 80 людей. Зараження діагностували щонайменше у 2761 людини в межах КНР.

Про це повідомляє китайський телеканал CGTV.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 56 померлих від нового коронавірусу і майже 2000 заражених у Китаї.

За останніми даними, новий коронавірус, який спалахнув у Китаї, є заразним навіть в інкубаційний період — тобто тоді, коли людина має вірус, але ще не відчуває симптомів.

Водночас американська фармацевтична компанія AbbVie Inc повідомила, що влада Китаю звернулася до неї з проханням надати ліки від ВІЛ начебто для лікування симптомів, що викликає новий коронавірус.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: