Починаючи з 3 лютого 2020 року Україна припинить пряме авіасполучення з Китаєм через смертельний вірус, який спалахнув у китайському місті Ухань.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на заяву генерального директора Директорату громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я Андрія Скіпальського.

Він зазначив, що перевізник припиняє «єдине пряме сполучення з Китаєм», допоки «ситуація не зміниться».

«Від 3 лютого у нас не буде прямого сполучення (з Китаєм — ред.)», — сказав Скіпальський.

Раніше повідомлялося, що в аеропорту Бориспіль з 26 січня почнуть вимірювати інфрачервоними термометрами температуру пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю через спалах коронавірусу.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile