Українська авіакомпанія МАУ здійснить два рейси з китайського міста Санья з острова Хайнань для евакуації українських туристів через коронавірус.

Про це повідомили в пресслужбі МАУ.

Так, найближчі чартерні рейси Київ-Санья-Київ МАУ виконуватиме лише для вивезення пасажирів через поширення у Китаї коронавірусу.

«Рейси з Саньї відбудуться за стандартним розкладом — 31 січня і 4 лютого. Авіаперевізник і туроператор узгодили припинення рейсів за цим напрямком попередньо до 24.02.2020 і остаточної нормалізації ситуації», — повідомили в пресслужбі.

Як пише Der Spiegel, Німеччина планує евакуювати близько 90 своїх громадян із китайського міста Ухань.

Крім того, близько 200 американців 28 січня евакуювали з Уханя в місто Анкорідж на Алясці. Зону, де приземлився літак ізолювали. Усіх евакуйованих американців перевірять на наявність коронавірусу, пише Anchorage Daily News.

Раніше українська авіакомпанія SkyUp, яка виконує чартерні рейси для туроператора JoinUp, повідомила, що планує повертати своїх туристів з китайського острова Хайнань рейсами 29 січня й 1 лютого. Також SkyUp скасовує авіарейси в Китай у зв'язку з коронавірусом.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: