Жителі 11-мільйонного міста Ухань, яке є епіцентром поширення смертельного коронавірусу, через що його ізолювали, влаштували флешмоб, аби підтримати самих себе.

Про це у Twitter повідомила журналістка South China Morning Post Рейчел Чен та журналістка NBC Яніс Маккі Фрейер.

Вони зазначають, що люди закликають інших жителів міста разом, починаючи з 20:00, кричати з балконів та вікон «Ухань, давай-давай!».

Також жителі міста разом співають китайський гімн. 

Китай ізолював 11-мільйонне місто Ухань, яке є епіцентром поширення смертельного коронавірусу, 23 січня. Там не працюють вокзали, аеропорт, громадський транспорт та громадські заклади. В соціальних мережах люди жаліються, що в місті подорожчали продукти, а в магазинах пусті полиці та довгі черги. 

США, Японія і Франція оголосили евакуацію своїх громадян з китайського міста Ухань, який є епіцентром поширення невідомого смертельного коронавірусу.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: