У Китаї за минулу добу 26 людей померли від пневмонії, спричиненої новим типом коронавірусу. Таким чином кількість смертей зросла до 132.

Про це повідомила Національна комісія охорони здоров'я Китаю, передає Reuters.

Також 28 січня зафіксували ще 1459 випадків зараження. Загальна кількість інфікованих коронавірусом у країні зросла до 5974.

Раніше українцям рекомендували виїхати з Китаю та утримуватися від поїздок туди через коронавірус. Також посольство України в Китаї розглядає можливість евакуації українців з міста Ухань, яке є епіцентром поширення вірусу, якщо таке рішення ухвалить керівництво держави.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile