У Китаї влада почала використовувати дрони з гучномовцями, аби попереджати населення про спалах смертельного коронавірусу. Вони підлітають до людей і закликають не виходити на вулиці та носити маски.

Про такий спосіб інформування пише китайське державне видання Global Times.

Воно опублікувало ролик, на якому до квадрокоптера прикріпили рацію. З її допомогою повідомляють населенню про небезпеку.

Дрони знаходять людей, які перебувають на вулиці без масок, підлітають до них і інформують про коронавірус.

В одному з випадків дрон накричав на жінку, яка гуляла без маски. В іншому — сказав дитині, що «коронавірус це серйозно і потрібно бігти».

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: