Президент США Дональд Трамп заявив, що перебуває «в тісному контакті» з Китаєм щодо нового коронавірусу, від якого померла вже 81 людина в КНР.

Про це Трамп написав у своєму Twitter.

«Перебуваємо в тісному контакті з Китаєм щодо вірусу. У США зафіксовано небагато випадків, але ми насторожі. Запропонували Китаю та лідеру Сі Цзіньпіну всю необхідну допомогу. Наші експерти надзвичайні!» — йдеться в повідомленні.

У США вже підтвердили п'ять випадків зараження новим коронавірусом.

Раніше, нагадаємо, американська фармацевтична компанія AbbVie Inc повідомила, що влада Китаю звернулася до неї з проханням надати ліки від ВІЛ начебто для лікування симптомів, що викликає новий коронавірус.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile