Жителі китайських міст запустили флешмоб «Подорож у мою квартиру», у якому вони показують, як розважаються або сумують під час карантину, який запровадили через спалах коронавірусу.

Мільйони людей змушені залишатися вдома на карантині, оскільки влада закликає не виходити на вулицю без потреби. У деяких містах не працюють кінотеатри, кафе, ресторани, торгові центри.

Тож китайцям доводиться розважатися вдома. Хтось, наприклад, у піжамі й масці ловить рибу з домашнього акваріума.

Інший китаєць грає в більярд паличками для їжі та помідорами. 

Сім’ї грають у Маджонг не на гроші, а на захисні маски.

А дехто грає у покер з котом.

Загалом люди намагаються підіймати настрій один одному під час ізоляції.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: