У Великій Британії підтвердили два перші випадки зараження китайським коронавірусом.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я Великої Британії, пише ВВС.

Двоє інфікованих — члени однієї сім'ї, вони отримують спеціалізовану медичну допомогу.

Деталей про їхнє громадянство наразі не повідомляють.

«Національна служба охорони здоров'я надзвичайно добре підготовлена, і ми вже швидко працюємо над виявленням будь-яких контактів у пацієнтів, щоб запобігти подальшому поширенню. Ми готувались до випадків нового коронавірусу у Великій Британії, і в нас є надійні заходи боротьби з інфекцією», — зазначив професор Кріс Вітті, головний лікар з Англії.

Він заявив, що Велика Британія тісно співпрацює зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я та міжнародною спільнотою, щоб гарантувати, що країна готова до всіх можливих ситуацій.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: