Компанія Apple тимчасово закриє всі свої офіційні магазини та корпоративні офіси на материковій частині Китаю через епідемію смертельного коронавірусу, який забрав життя понад 250 людей.

Про це повідомляє CNBC з посиланням на заяву компанії.

«З огляду на обережність і на підставі останніх рекомендацій провідних експертів у сфері охорони здоров'я ми закриваємо всі наші корпоративні офіси, магазини й контактні центри на материковій частині Китаю», — йдеться в заяві Apple.

Водночас інтернет-магазин Apple працюватиме в країні без змін.

Агенство Bloomberg пише, що Apple планував замовити у постачальників близько 80 мільйонів iPhone у першому півріччі 2020 року. Однак через спалах коронавірусу виробництво Apple в Китаї опинилося під загрозою.

Раніше ми повідомляли, що Google тимчасово закриває усі свої офіси в Китаї та на Тайвані, щоб убезпечити співробітників від китайського коронавірусу. Інші технологічні компанії, зокрема Facebook, Amazon та Microsoft, повідомили про те, що обмежують ділові поїздки своїх співробітників до Китаю.

Крім того, автовиробники General Motors та Toyota закрили свої заводи у Китаї попередньо до 9 лютого.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: