Google тимчасово закриває усі свої офіси в Китаї та на Тайвані, щоб убезпечити співробітників від китайського коронавірусу.

Про це передає BBC.

У Google повідомили, що також скасовують відрядження своїх співробітників у Китай і Гонконг. Працівникам, які перебувають у країні, рекомендують якнайскоріше повертатися та протягом двох тижнів працювати вдома.

Зазначимо, що Google має 4 офіси на материковому Китаї попри те, що пошуковик заборонений у країні. Також у компанії не повідомляють, скільки людей працюють у китайських офісах.

Інші технологічні компанії, зокрема Amazon та Microsoft, повідомили про те, що обмежують ділові поїздки своїх співробітників до Китаю. Раніше на цьому тижні Facebook став першою великою американською фірмою, що закликала співробітників уникати поїздок до Китаю.

Крім того, автовиробники General Motors та Toyota закрили свої заводи у Китаї попередньо до 9 лютого.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: