В Італії зафіксували два випадки зараження новим китайським коронавірусом.

Про це повідомляє ANSA з посиланням на заяву прем'єр-міністра країни Джузеппе Конте.

Після виявлення інфекції в країні Конте оголосив про припинення авіасполучення з Китаєм.

За даними агентства, захворювання знайшли у туристів, які приїхали 23 січня в Мілан з Китаю. Обоє вони родом з китайського міста Ухань, яке стало епіцентром спалаху. Туристи перебували в Римі, коли відчули себе погано, їх госпіталізували співробітники швидкої допомоги.

Міністр охорони здоров'я Роберто Сперанца зазначив, що факт появи випадків нового захворювання на території Італії є «цілком нормальним», з огляду на статистику.

«Ситуація серйозна, але не потрібно турбуватися, ситуація повністю під контролем», — додав міністр.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: