В Об'єднаних Арабських Еміратах зафіксували перший випадок зараження коронавірусом у членів родини, які приїхали з китайського міста Ухань, що є епіцентром поширення вірусу.

Про це передає інформагентство WAM.

У Міністерстві охорони здоров'я зазначили, що стан здоров'я інфікованих стабільний та не викликає занепокоєння, вони перебувають під медичним наглядом. Втім, скільки саме людей заразилися, у міністерстві не вказали.

Раніше вченим з Австралії у лабораторії вдалося відтворити коронавірус із Китаю. Це може допомогти у лікуванні пневмонії, спричиненої цим типом коронавірусу.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile