У Канаді двох людей, які заразились китайським коронавірусом, виписали з лікарні у Торонто.

Про це повідомляє CBC.

Так, чоловік лікувався в Саннібрукському центрі медичних наук після того, як прилетів з Китаю.

Лікарі заявили, що стан чоловіка покращився під час його перебування в лікарні і що він більше не потребує стаціонарної допомоги.

Чоловіка госпіталізували 23 січня, наступного дня після повернення з китайського Гуанчжоу. Лікарі повідомляли, що пацієнту призначили «підтримувальну терапію», оскільки прямого лікування цієї хвороби не існує.

У дружини пацієнта також підтвердили випадок коронавірусу, хоча вона не була госпіталізована і перебувала в ізоляції вдома. Напередодні медики заявили, що у неї немає симптомів інфекції.

«У Саннібруці заявляють, що домашня ізоляція зараз є найкращим шляхом до одужання людини, хоча і представляє невеликий ризик для широкого загалу. Медики будуть стежити за парою вдома», — йдеться в повідомленні.

За словами медиків, обом пацієнтам за п'ятдесят.

Нагадаємо:

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: